Zęby to nasza wizytówka

Paradontoza to jedna z chorób przyzębia, z którą walczy według statystyk 70% Polaków. Nieleczona może prowadzić nawet do wypadania uzębienia, a skuteczność jej zwalczania opiera się zwłaszcza na profilaktyce.

Osobom narażonym na choroby przyzębia podąża naprzeciw Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy Periodent. W akcji profilaktycznej na stronie internetowej www.stopparadontozie.pl grono ekspertów wyjaśnia, jak uchronić się przed chorobą, jak zadbać o jamę ustną i zęby i na jakie niepokojące sygnały przede wszystkim być wyczulonym.

Na stronie można przeczytać porady ekspertów i poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Firma Periodent jasno przedstawia czynniki ryzyka związane z możliwością zachorowania i uczy, jak chronić się przed tym problemem. Na stronie można wykonać badanie w postaci ankiety, aby dowiedzieć się więcej o kwestii zagrożeń i możliwości zachorowania. Dla osób wypełniających ankietę proponowane są bonusy w postaci bezpłatnej konsultacji w gabinecie, wraz z bezpłatną kontrolą RTG.

Zęby to nasza wizytówka. W trosce o to, aby zęby były zdrowe i zadbane, firma Periodent dokłada starań, aby procent zachorowań na paradontozę i inne choroby przyzębia wśród Polaków stale się zmniejszał. Klinika znajdująca się na Bielanach w Warszawie oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych i gwarantuje kompleksowe podejście do tematu.